Hydrauliczny hamulec ręczny BMW E90 E92 DRIFT KJS Zobacz większe

Hydrauliczny hamulec ręczny BMW E90 E92 DRIFT KJS

0159

Nowy produkt

HYDRAULICZNY HAMULEC RĘCZNY BMW E90 E91 E92 E93

Więcej szczegółów

998 Przedmioty

390,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferujemy hydrauliczny hamulec ręczny przeznaczony do BMW seroo E9X. Został zaprojektowany z myślą o ukryciu i montażu w miejscu oryginalnego. Zastępuje oryginalny hamulec i wymaga jego usunięcia.

Używany jest do blokowania tylnych kół poprzez połączenie z układem hamulcowym . Produkt głównie stosowany do aut w motorsporcie m.in. Drift , Rajdy , KJS, świetna alternatywa dla samochód służących jako daily, na deszcz czy śnieg. DO HAMULCA DOŁĄCZANA JEST ŁATWO MONTOWALNA I DEMONTOWALNA PRZEDŁUŻKA aby nie wzbudzała niepotrzebnego zainteresowania i czyniła hamulec pionowym.

WYMAGA KOŃCÓWEK PRZEWODÓW HAMULCOWYCH 3/8 i 7/16 UNF (ciężko kupić w sklepach motoryzacyjnych, na allegro to koszt w granicach 2zł sztuka)

Stosowany głownie do stworzenia niezależnego , dodatkowego układu hamulcowego. Dzięki adapterom oferowanym na naszych innych aukcjach montaż oraz budowa dodatkowego układu hamulcowego staje się niezwykle prosta. Zalecany montaż na osobnych zaciskach.

Produkt zawiera w sobie otwory montażowe i pasuje w oryginalne otwory w tunelu.

UWAGA! Hamulec nie posiada zapadki, podczas montażu w niektórych wersjach wyposażenia może wystąpić potrzeba drobnego podcięcia plastików wewnętrznych w tunelu. Nie ma to wpływu na wygląd tunelu z zewnątrz i dzięki takiemu zabiegowi można bardzo fajnie ukryć zbiornik na płyn hamulcowy w podłokietniku.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Hydrauliczny hamulec ręczny BMW E90 E92 DRIFT KJS

Hydrauliczny hamulec ręczny BMW E90 E92 DRIFT KJS

HYDRAULICZNY HAMULEC RĘCZNY BMW E90 E91 E92 E93

27 innych produktów w tej samej kategorii: