SWAGIER CUSTOM PARTS

Swagier Custom Parts to nowoczesna firma, której początek wziął się z pasji jej twórców do samochodów, motorsportu, tuningu i wszystkiego co z nim związane. Poza tym jesteśmy czynnymi kierowcami regularnie udzielającymi się na scenie driftingowej, zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Wyróżnia to naszą firmę i dzięki temu doskonale wiemy czego oczekują nasi Klienci, co może być dla nich gwarantem satysfakcji i zadowolenia z oferowanych przez nas produktów.

Ogromne zaplecze techniczne oraz możliwości produkcyjne wsparte fachową wiedzą technologów oraz doświadczeniem spawaczy, pozwalają nam na projektowanie i produkcję najwyższej jakości części. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapewniamy im jakościowo świetne produkty z jednoczesnym zachowaniem bardzo konkurencyjnych cen. Wszystkie części przed wejściem do sprzedaży są wielokrotnie testowane.

Oferta naszego sklepu jest wynikiem ciągłego badania rynku, wielokrotnych rozmów z kierowcami, mechanikami a także setkami godzin spędzonymi na torze czy w warsztacie. Naszym celem jest nieustanne poszerzanie oferty o całkowicie nowo zaprojektowane produkty, będące nie tylko funkcjonalne ale i wytrzymałe oraz profesjonalnie wykonane.