Ultra Shifter MINI short BMW drift kjs uniwersalny Zobacz większe

Ultra Shifter MINI short BMW drift kjs uniwersalny

0137

Nowy produkt

ULTRA SHORT SHIFTER MINI BMW UNIWERSALNY

Więcej szczegółów

966 Przedmioty

900,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oferujemy uniwersalny ultra shifter w wersji MINI do samochodów marki BMW z manualną skrzynią biegów ZF lub Getrag . Najważniejszą zaletą urządzenia jest to że lewarek sam układa się w pozycję 3-4 biegu co czyni go bardzo precyzyjnym urządzeniem. Oznacza to, że nie musimy się już martwić o to czy wejdzie nam 3 czy 5.

W naszych innych ogłoszeniach można znaleźć rozbudowane wersje ultra shifterów rozszerzone o możliwość blokady poszczególnych biegów.

Kolejną ważną funkcją jaką spełnia jest to, że znacznie skraca czas zmiany biegu. Efektem tego zabiegu jest poczucie zwiększonej integracji z samochodem, a co za tym idzie panowanie nad jego zachowaniem. Podczas projektowania urządzenia wzięliśmy pod uwagę wypośrodkowanie skrócenia czasu skoku lewarka względem żywotności skrzyni biegów.

Montaż jest banalnie prosty, eliminujemy oryginalny wybierak i łączymy go wyłącznie za pomocą oryginalnego łącznika ze skrzynią biegów. Dodatkowo jego budowa pozwala go zamontować w oryginalnym tunelu oraz schowanie go pod oryginalnym mieszkiem.

Produkt w całości został wykonany na maszynach CNC.

Produkt wykonany w POLSCE, długo testowany przed wprowadzeniem na rynek.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Ultra Shifter MINI short BMW drift kjs uniwersalny

Ultra Shifter MINI short BMW drift kjs uniwersalny

ULTRA SHORT SHIFTER MINI BMW UNIWERSALNY

5 innych produktów w tej samej kategorii: